Semináře a workshopy 2023

Níže naleznete kalendář seminářů a workshopů vedené naší fyzioterapeutkou Kačkou Pokornou, které jsou pořádány jednotlivými intitucemi:

26.4. Seminář Pohybovka pro MŠ dopoledne a rodiče odpoledne

Termín: 26. 4. 2023
Čas: 16.00–18.00
Místo: Winstona Churchilla 3, přednáškový sál
Vstupné: 100 Kč (nutná rezervace místa na rezervace@svkul.cz)

V rámci semináře se účastníci dozví, proč u dětí předškolního věku rozvíjet a podporovat pozitivní vztah k pohybu. Získáte základní informace o psychomotorickém vývoji dětí a o tom, jak jeho vhodná stimulace ovlivní kvalitu držení těla pro budoucí život. Představíme si projekt společenské hry Pohybovka, jak ji využívat v domácím prostředí, vhodné polohy pro hry. Nebudou chybět informace o tom, jak hrubá motorika ovlivňuje motoriku jemnou, specifika a nejčastější diagnózy u dětí předškolního věku z pohledu fyzioterapeuta.

Seminář povede fyzioterapeutka, cvičitelka a spoluautorka projektu Pohybovka Bc. Kateřina Pokorná

Kapacita semináře je omezená, nutná rezervace místa.na emailu rezervace@svkul.cz

4.5. Rákosníček Děčín, seminář k dětské nožičky

Rezervace a více informací ZDE.

11.5. Workshop dětská noha a chůze s barefoot obchodem Pohodlné botky, Ústí nad Labem

Připravují se podrobnosti...

20.5. Seminář Pohybovka Praha Tyršův dům

Pohybovka (druhý termín semináře)

Jak propojit zdravý pohyb, společenskou hru Pohybovka a zábavu? To zjistíte na semináři vedený dětskou fyzioterapeutkou. Ukážeme si, jak dětem do pohybu přidat zdravotní prvky, naučíte se výchozí polohy cviků, jejich správné provedení a vhodné polohy pro dětskou hru. Získáte informace o specifikách práce s dětmi předškolního věku. Poznatky ze semináře využijete nejen při samotné hře, ale i v rámci běžného cvičení. Velkou škálu inspirací zde najdou cvičitelé, rodiče, trenéři i pedagogové z MŠ. Lektorka: Bc. Kateřina Pokorná

Přihlášky: do 12. 5. 2023

Poplatek:

člen ČOS:1.000 Kč

veřejnost:2.000 Kč

PŘIHLÁŠKA ZDE